• Szívességbank
  • Blog

ADOMÁNYOSZTÁS november 17-én

Események

Élelmiszer-adomány osztásra került sor 2015.11.07-én Békésen a Küldetés Alapítvány szervezésében.

Az alapítvány a TESCO élelmiszer-mentési pályázatán nyerve, szinte naponta osztja az ellátottjainak a kenyéradományokat.
    Az ellátottak nagyon hálás szívvel fogadják a kapott megmentett élelmiszereket.
    Köszönetük kifejezéseként egy csoportképet készítettünk azokról, akik számára az Élelmiszerbank munkatársai “kitaposták” a lehetőséget.
    A kép készítésének napjára az Élelmiszerbank Egyesület vegyes élelmiszer adományt küldött a 280 fő ellátottnak.
    Majonéz, Rama margarin, húspástétom és Kinder tojás érkezett.
    Sajnos nem tudott mindenki megjelenni a kép készítésekor, vagy csak egy fő képviselte a családot. Így a 280 fős  kép nem valósulhatott meg.
    Létrehozta: Mike Jenő

Nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Your email address will not be published. A csillagozott mezők kötelezőek *