• Szívességbank
    Rólunk
    Az alapítványról

Bemutatkozás

A KÜLDETÉS ALAPÍTVÁNYT 1990-ben a békési baptista gyülekezet hozta létre. Az alapítvány az alapító okiratban megfogalmazott célkituzéseinek eleget téve évek óta igen sokrétu szociális, mentálhigiénés jellegu tevékenységet folytat, nem korlátozva azt a baptista gyülekezet alkotta népességre, hanem békés város lakosságának leginkább veszélyeztetett rétegét – kallódó gyermeke és fiatalok valamint a magányos idoseket – célozza meg. TEVÉKENYSÉGE Gyermek- és ifjúsági klubok, foglalkozások nevelőotthonban élő gyemekek, fiatalok számára, gyermek és ifjúsági táborok, konferenciák, kommunikáció és kiadványszerkesztés.

Mike Jenő

Elnök

"Én is azt mondom nektek: kérjetek, és adatik, keressetek, és találtok, zörgessetek, és megnyittatik nektek."
    - Lukács 11,9